Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Nová vizuální identita GHMP

Archive: Nová vizuální identita GHMP

Adresa

Karlova 189/2 Praha 1 – Staré Město
1 / < >

Galerie hlavního města Prahy vyhlásila v dubnu 2017 otevřenou soutěž pro grafické designéry. Vítěz veřejné dvoukolové soutěže se stane autorem vizuální identity jedné z nejvýznamnějších výstavních institucí v České republice. Z 90 návrhů, které do soutěže zaslali grafičtí designéři, designérská studia i marketingové agentury, do finále po anonymním hodnocení poroty postoupili studio ReDesign >, Anymade Studio > , Tomáš Nečas >, studio Petrohrad > a Jan Slabihoudek >. Výstava představuje vítězný návrh, finalisty i všechny přihlášené práce. 

O finalistech rozhodne odborná porota složená ze zástupců galerie a odborníků z oblasti designu. Nezávislou část poroty tvořil grafický designér a pedagog VŠUP Petr Babák, grafická designérka Adéla Svobodová, grafický designér a autor vizuální identity Slovenské národné galérie Branislav Matis, teoretička a kritička designu a architektury Karolína Jirkalová, manažerka a spoluzakladatelka značky Papelote Denisa Havrdová a teoretička designu a ředitelka organizace CZECHDESIGN Jana Vinšová. 

Za Galerii hlavního města Prahy usedla v komisi její ředitelka Magdalena Juříková, hlavní kurátorka Hana Larvová, vedoucí PR a marketingového oddělení Michaela Vrchotová, marketingová specialistka Lucie Jamníková a vedoucí Oddělení obchodu, investic a správy budov Miroslav Koláček.

 

vyhlašovatel soutěže
Galerie hlavního města Prahy

organizátor a odborný garant soutěže
CZECHDESIGN

Places & Venues

Karlova 189/2 Praha 1 – Staré Město

Marker