Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Avishai Cohen Trio

Archive: Avishai Cohen Trio

Adresa

Pernerova 53, Praha 8 - Karlín
1 / < >

Kontrabasista, vokalista, skladatel a kapelník Avishai Cohen si během posledních dvou desetiletí získal reputaci jednoho z nejvýznamnějších světových hráčů na kontrabas. Nicméně vlivu se na světové hudební scéně dopracoval jako skladatel s vlastním hudebním stylem. Nyní se svým Triem přichází na scénu s nejnovějšími skladbami a aranžemi i s mnohými z oblíbených skladeb z nahrávek posledních let.

Na pódiu ho doprovází jeden z mnohostranných, adaptibilních a svěžích hlasů současné jazzové scény, pianista a skladatel Omri Mor. Jeho muzikální rozsah sahá od klasiky a jazzu po hudbu arabskou a andaluzskou, alžírskou chaabi a latinu.


K Avishaiovi se také přidal kreativní a osobitý Noam David, bubeník, jehož opulentní styl a komplexní polyrytmické soundy výrazně ovlivnily rozrůstající se izraelskou hudební scénu.

Je to 13 let, co se Avishai Cohen poprvé představil pražskému publiku. Letos vystoupí  21. prosince od 20.00 hod. na svém dosud největším pražském koncertu v sále Fóra Karlín.


Obsazení:

Avishai Cohen – basa, zpěv

Omri Mor - piano
Noam David – bicí

 

„Bezpochyby je pódium místem, kde se Cohen cítí jako doma natolik, že návštěva jednoho z živých vystoupení je snad nejlepší způsob, jak se seznámit s jeho hudebním univerzem.”

Vstupenky budou od 27.září  v prodeji v síti Ticketportal

Koncert pořádá P&J Music v rámci koncertní série JMW 2017


Places & Venues

Pernerova 53, Praha 8 - Karlín

CalendarMarker