Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

PINKTOBER 2017 - JANA KIRSCHNER LIVE!

Archive: PINKTOBER 2017 - JANA KIRSCHNER LIVE!

Adresa

Dům U Rotta, Malé náměstí 3, Praha
1 / < >

Poslední akce projektu Pinktober 2017! 

Spolupráce mezi Hard Rock Cafe Praha a pacientskou organizací Mamma HELP, pokračuje i tento rok. Aktuální projekt organizace Mamma HELP se jmenuje "Říct to dětem" a jeho cílem je usnadnit onkologickým pacientkám, matkám zejména mladších dětí i jejich partnerům, komunikaci s dětmi, především v období po sdělení diagnózy, ale i v průběhu vážné nemoci matky. My jsme se tento projekt rozhodli podpořit, protože věříme, že hudba pomáhá!

Pinktober 2017 vyvrcholí v úterý 31. října koncertem slovenské zpěvačky Jany Kirschner. Kirschner, kterou fanoušci milují třeba pro její hity jako Bude mi lehká zem nebo Pokoj v duši, o sobě naposledy dala vědět dvoudílným hudebním projektem Moruša. Jeho první část, album Moruša Biela, se brzy po vydání stalo multiplatinovým a Kirschner za něj získala několik prestižních ocenění. O rok později vychází Moruša Čierna, která se stává Albem roku v Rádiohlavách. 

Zpěvačka v Praze vystoupí v sestavě s kytarou, basou, bicími a akordeonem, návštěvníky tak čeká ojedinělý hudební zážitek s touto výjimečnou interpretkou. 

Vstupné na koncert bude 250 Kč. Výtěžek z akce bude věnován Mamma HELP.

Lístky: https://www.ticketlive.cz/cs/event/jana-kirschner-praha

Pro více informací volejte +420-224-229-529.

Přijďte si s námi užít poslední akci letošního Pinktoberu a zároveň pomoci dobré věci!

Places & Venues

Dům U Rotta, Malé náměstí 3, Praha

360° viewMarker