Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Hravý adventní čas na Novoměstské radnici

Archive: Hravý adventní čas na Novoměstské radnici

Adresa

Karlovo náměstí 2/22, 120 00 Praha
1 / < >

Hravý adventní čas na Novoměstské radnici si letos s rodinou můžete užít také se Čtyřlístkem, železničními modely, divadlem

Již pátým rokem se Novoměstská radnice promění v prostor plný adventní radosti.

V sobotu 2. a v neděli 3. prosince od 10 -18 hod tak ve svých historických prostorách nabídne hračky, výrobky z našich regionů, originály od designérů a výtvarníků, divadla, vystoupení dětských pěveckých sborů, dílničky, nejdelší funkční vlakové kolejiště v Praze a na své si přijdou i modeláři.

 

„Hned na začátku adventu se budeme snažit spolu s účinkujícími, prodejci i návštěvníky vytvářet prostor pro radost, dobrou zábavu i nákupy originálních dárků. Osobně se hodně těším na účast tvůrců příběhů ze Čtyřlístku, který jsem měl rád už jako kluk, a který čtou i moje děti. Je domluveno i promítání nového dílu příběhů Čtyřlístku “, takto charakterizuje Novoměstský Advent ředitel Novoměstské radnice Albert Kubišta.

Novoměstský advent má letos oproti předchozím ročníkům lehce pozměněnou koncepci. V letošním roce spolupracuje hned několik partnerů. Asociace regionálních značek zaštiťuje výrobce z našich regionů. SDV model zajistí instalaci funkčního kolejiště, dále  Design mode potěší výběrem různých prodejců, designérů i výtvarníků. Všichni partneři se tak scházejí se stejnou myšlenkou adventního času a nálady, tedy klidu, pohody a hravosti. Tajemná Šatlava na Novoměstské radnici nabídne instalaci svítících objektů od výtvarnice Evy Nečasové (Spacelights) nazvanou „A Place to Live“. Nádvoří zaplní delikatesy, adventní i vánoční dárky z Francie. Novoměstská radnice se tak opět představuje jako „Otevřený a klidný prostor v srdci pulzující metropole“. Repertoár divadel, dílniček a dětských pěveckých sborů zůstal u osvědčeného a divácky úspěšného programu předchozích let. Z Jižních Čech například přijede Divadlo Dokola, Prahu zastoupí soubor Lokvar.

 

Novoměstský advent 2017

Kdy: 2. – 3.12. 2017 od 10 -18 hod

Kde: Novoměstská radnice, Karlovo nám 1/23, Praha 2

www.nrpraha.cz

 

Vstup zdrama

Kontakt:

Produkce - Bedřiška Kotmelová, tel: 607 627 307, kotmelova@nrpraha.cz

Media - Jana Byzoňová, tel: 724 819 363, byzonova@nrpraha.cz

 

V čase Novoměstského adventu se na nádvoří radnice budete moci potěšit také Francouzským adventním trhem, něčím dobrým pro zahřátí i francouzskými delikatesami.

 

Partneři akce: Městská část Praha 2, Asociace regionálních značek , SDV Model , Design Mode, Náš Ježíšek

„Bohatství našich regionů je finančně podpořeno Ministerstvem zemědělství ČR

 

Places & Venues

Karlovo náměstí 2/22, 120 00 Praha

Calendar360° viewMarker