Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Zoo Praha Mezinárodní den ledních medvědů

Archive: Zoo Praha Mezinárodní den ledních medvědů

Adresa

U Trojského zámku 120/3, 171 00 Praha 7
1 / < >

Vážení přátelé pražské zoo, tuto sobotu oslavíme v Zoo Praha Mezinárodní den ledních medvědů plyšákovým průvodem. Pokud dorazíte k pokladnám s plyšovým ledním medvědem, budete mít navíc vstup do zoo za symbolickou 1 Kč. Pokud vám takový plyšák doma chybí, budete si jej moci zakoupit v Informačním centru u hlavního vchodu. Více informací o sobotním programu u medvědů naleznete zde.TAPÍR PUNTJA MÍŘÍ NA TCHAJ-WAN!
Koncem února nás čeká nelehké loučení. Dvouletý samec tapíra čabrakového Budak Puntja poletí do nového domova - do vyhlášené Zoo Taipei na Tchaj-wanu. Někdejší hvězdné mládě je vůbec první odchované mládě tohoto ohroženého druhu v Zoo Praha. Přijďte se na zvídavého a přátelského „Punťu“ ještě podívat.


PŘICESTOVALY K NÁM DVĚ KLISNY KONĚ PŘEVALSKÉHO Z FINSKA 
Helmi a Hanna dorazily do pražské zoo v pondělí 19. února a po karanténě v Praze zamíří do aklimatizační a chovné stanice v Dolním Dobřejově. Odtamtud snad poletí do své původní domoviny v Mongolsku, prozatím jsou obě klisny v širším výběru. Pokud do letošního transportu budou vybrány, půjde o první koně, kteří cestu domů absolvují nejen autem a letadlem, ale také lodí. Z Finska do Německa se totiž přeplavily na trajektu.


NOVINKA V NAŠEM E-SHOPU
Originální pexesové tácky pod nápoje by vám doma neměly chybět! Jsou praktickým dárkem s motivy 8 našich zvířat a zároveň milou hrou i pro ty nejmenší. 
Zakoupit je můžete zde.

Těšíme se na vás!
Zoo Praha

Places & Venues

U Trojského zámku 120/3, 171 00 Praha 7

Marker