Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Instax fair

Archive: Instax fair

Adresa

1 / < >

Instax fair – festival plný kreativity a dobrého jídla


Od 1. do 3. června se na pražské Pragovce představí první ročník festivalu instax fair. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu kreativních workshopů a přednášek, které pro ně budou na místě dostupné zdarma, a na spoustu dobrého jídla z food trucků a stánků.


Na instax fair festivalu si návštěvníci budou moct jako první vyzkoušet nový instantní fotoaparát instax SQUARE SQ6 a vyfotit si s ním zdarma fotky na památku. Na workshopech se pak naučí s vyfocenými fotkami dělat scrapbookingová alba, psát jako z pohádkové knížky na kurzu letteringu, vyzkouší si míchat ty nejlepší drinky, dozví se, jak létat okolo sevěta doslova za pár korun nebo se naučí fotit jako profesionál na fotografických workshopech.


Program festivalu začne v pátek ve 13 hod a bude pokračovat v sobotu a v neděli vždy od 10 hod. Brány festivalu se v pátek a v sobotu zavřou ve 20 hod a v neděli pak v 18 hod.


Z jídla a pití se mohou těšit na nejsladší Kubovu cukrovou vatu, cronuty od Oh dear bakery, legendární burgery od Salt’n’pepa, Sweet & Pepper DAYS a Loki Burgers, nejkrásnější smoothie bowls od The Soul Bowl, skvělé kávové drinky od Sofee and the gang a další. Výběrovou kávu a drinky zajistí místní Kafe Pragovka.


Na festivalu si návštěvníci budou moct exkluzivně zakoupit nový instax SQUARE SQ6 ve zvýhodněném setu se třemi filmy v hodnotě 840 Kč zdarma za 3 490 Kč, digitální instax SQUARE SQ10 se slevou 2 500 Kč za zvýhodněnou cenu 4 990 Kč nebo tiskárnu instax Share SP-3 se slevou 1 000 Kč za 3 990 Kč.


Vstup na akci je zdarma.