Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE - 13.7.2013

Adresa

1 / < >

Sobota 13. Července
Známá italská pop punková skupina Vanilla Sky (www.vanillaskyrock.com) bude jedním z hlavních ozdob sobotního programu. Skupina, která nedávno vypustila do světa své další album s příznačným názvem The Band Not The Movie, se do podvědomí dostala díky cover verzi skladby Umbrella od zpěvačky Rihanny. Mimochodem tento kousek si na youtube.com přehrálo již přes devatenáct milionů uživatelů! 

Vanilla Sky slaví deset let trvání a za tu dobu získala slušné renomé na evropské hudební scéně. Na novém albu skupina opustila rodnou italštinu a nabízí kvalitně vystavěné věci jako například lahůdku Slow Motion End nebo Ten Years. „Milujeme vaši zem, české fanoušky a vaše pivo,“ nechala se slyšet kapela, když v Přeštěnici vystoupila před dvěma roky. Byl to tenkrát jeden z vrcholů festivalu a tak můžeme doufat, že se historie v tomto případě bude opakovat! 

Návštěvníci se mohou těšit také na taneční skupinu IYASA z africké Zimbabwe. Z dalších zajímavých kapel v sobotu vystoupí legendární Blue Effect, pražská formace prague Conspiracy nebo němečtí GFF. 

Z programu
Vanilla Sky (Itálie) Covers 4 Lovers
The Fialky Season Crack
Hand Grenade Volant
Atari Terror Medvěd 009
IYASA (Zimbabwe) Rybičky 48
Blue Effect Enter
Prague Conspiracy
GFF (Německo)


Vstupenky v předprodeji 190 Kč