Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: NIGHTWORK

Adresa

1 / < >

Dlouho avizované CD kapely Nightwork se blíží k fi nální podobě. Skupina v těchto dnech dokončuje poslední skladby a v průběhu května se můžeme těšit na první ochutnávky, posléze na nový klip. Fanoušci se nové desky dočkají 25. září, kdy se titul Čauki Mňauki objeví na pultech obchodů. Podzimní aktivity kapely završí velký a jedinečný koncert v pražské O2 aréně 25. listopadu 2013, který slibuje Nightwork s novým repertoárem a v té nejlepší formě. Samozřejmě nebudou chybět i jejich největší hity.

Vzhledem k tomu, že fanoušci už byli celí netrpěliví a dokonce kolovaly nepodložené zvěsti o tvůrčí impotenci kapely, požádali jsme Nightwork o vysvětlující komentář k situaci kolem desky i koncertu.

V září konečně vychází nová deska, kterou jste již několikrát ohlásili. Můžete nám říct, proč vám to tak dlouho trvalo?

Nightwork: Naše nová deska vyžadovala nesmírně dlouhou přípravu po stránce aplikace moderních technologií v C dur. Na tomto CD spolupracovala řada předních expertů z vesmírného výzkumu, programátorů a zemědělců. Naše nová deska s progresivním jménem Čauki Mňauki je úplný převrat v dějinách hudby a přináší naprosto novou technologii ve skladbě not. Výsledek je fantastický, CD zní tak jednoduše, že ho může poslouchat úplně každý. Je to velký krok pro lidstvo a vy můžete být u toho.

Podařilo se vám tedy na desku složit alespoň nějaké pořádné pecky, když už se s tím tak loudáte?
Nigthwork: Většina not, které využíváme a kombinujeme už sama o sobě zní jako hit a když k tomu připočítáme texty, které jsme programovali s Jakubem Prachařem za pomoci nejvýkonnějšího parního stroje, pak je peckou každá z písní.

Novou desku bude provázet Čauki Mňauki Tour! Můžete nám říct, kdo tenhle pitomej název vymyslel a co to vůbec znamená?
Nightwork: Čauki Mňauki objevil tým vědců pod vedením profesora Dyka a inženýra Sluky. Není to jen slovní spojení jenž nadšeně vítá novou hudbu a zároveň se loučí s prehistorickým přístupem opilých muzikantů, kteří tak falešně hráli. Čauki Mňauki jsou dva v jednom, je to metafora života a obsahuje v sobě víc emocí než kvalitní telenovela. Geniální.

Čauki Mňauki Tour je jen jeden koncert, proč tedy název tour?
Nightwork: Tým psychologů zjistil, že lidé, kteří si koupí jeden lístek a slyší slovo tour, jsou šťastnější, protože za málo peněz dostávají hodně muziky a jeden koncert vypadá jako víc koncertů. Výzkum zabral přibližně deset let.

Budou se moci diváci alespoň těšit na něco nového nebo zvláštního?
Nightwork: Bude se jednat o emocionální hudební show, která používá ty nejmodernější estrádní prvky a pohrává si s fantazií každého člověka. Jakub Prachař se představí s novou kosmokytarou, kterou si sám upletl z nanovláken na oběžné dráze v laboratoři vesmírných technologií. 

Proč by na vás měli lidi přijít?
Nightwork: Měli by přijít již proto, aby byli u představení hudby budoucnosti a koncertu hodného 21. století. Ten navždy změní jejich životy - je vědecky prokázáno, že naše hudba má afrodiziakální účinky a posiluje imunitu u lidí ve věku na 57 let.

Partnerské nabídky

Albertov Rental Apartments

Horská 2107/2d, Praha 2

360° viewMarker

Albertov Rental Apartments offers fully furnished and equipped apartments for rent in historical center of Prague.