Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: Adam Tvrdý-Live@Jazz Republic

Adresa

1 / < >

Ojedinělá série koncertů špičkových představitelů české jazzové scény (a současně rezidentních hráčů Jazz Republic) je zaměřena na osobitou a moderní interpretaci slavných jazzových standardů. Dává vyniknout improvizačním schopnostem hudebníků i jejich technické virtuozitě. Dnes večer vystoupí: Adam Tvrdý-kytara, Milan Potoček-varhany Hammond, Vít Švec-kontrabas, Lukáš Pavlík-bicí. Více informací, fotografie a videa najdete na našem Facebooku.

ŽENY, DÍVKY A STUDENTI VSTUP ZDARMA.

FLIRT & JAZZ PARTY
Pozor, nezadaní zbystřete! Každý týden pokračují v pražském klubu Jazz Republic ve vestibulu metra Můstek B  pravidelné čtvrteční Flirt & Jazz Live Parties. Pokud Vaše hudební nároky sahají dále než k obvyklým diskotékovým tuc tuc rytmům, budete u nás na správném místě. Dívky a ženy mají vstup zdarma, pánové sice zaplatí za vstup přijatelných 100 Kč, ke každé vstupence ovšem vyfasují na prolomení ledů dva panáky fernetu Z Generation... Jak správně tušíte, sponzorem akce je Fernet Stock Božkov.
A propos, pokud už protějšek máte, můžete samozřejmě na koncert dorazit také, nabídka fernetu Z Generation grátis platí i pro Vás! Začátek koncertu v devět hodin, live minimálně do půlnoci...