Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: Program Lucerna Music Bar – červenec/srpen 2013

Adresa

1 / < >

Po/Mon 1. 7. 20:00 Neurosis (USA), support Terra Tenebrosa (SWE)
kultovní metalová parta z amerického Oaklandu

Pa/Fri 5. 7. 21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna
pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let 

So/Sat 6. 7. 21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna
pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let

Pa/Fri 12. 7. 21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna
pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let 

So/Sat 13. 7. 21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna
pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let

Pa/Fri 19. 7. 21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna
pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let 

So/Sat 20. 7. 21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna
pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let

Pa/Fri 26. 7. 21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna
pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let 

So/Sat 27. 7. 21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna
pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let

Program Lucerna Music Bar – srpen 2013 

Čt/Thu 1. 8. 20:00 Cumbia All Stars (PE) 
support: Gadjo.cz feat. Accordion Explosion F.T.A.
“peruánský Buena Vista Social Club“ poprvé na turné v Evropě

Čt/Thu 8. 8. 20:00 Chronixx & Zinc Fence Redemption (JAM)
support: Cocoman (acoustic), DJs Major P & Dweet
jamajský objev roku 2012 navštíví Prahu v rámci velkého evropského tour

Po/Mon 12. 8. 20:00 Groundation (USA)
jeden ze základních pilířů zaoceánské roots reggae scény

Čt/Thu 15. 8. 20:00 Front Line Assembly (CAN), support: Haujobb, iVardensphere
klasici elektronického indrustriálu přijedou s novým albem Echogenetic

 

Soon:
10. 09. Ladi6 (NZ)
11. 09. Mňága a Žďorp
23. 09. The Boxer Rebellion (UK)
01. 10. Joshua Redman Quartet (USA)
06. 10. Editors (UK)
08. 10. Richard Bona Group (USA)
13. 10. New Model Army (UK)
16. 10. GZA (USA)
20. 10. Maceo Parker (USA)
31. 10. The Holmes Brothers (USA)
03. 11. VNV Nation (UK/IRL)
07. 11. Alice Francis & Band (DE)
15. 11. Tom Odell (UK)
17. 11. White Lies (UK)
18. 11. Primal Scream (UK)
20. 11. The Sounds (SWE)
26. 11. Gentleman (D)
01. 12. Jake Bugg (UK)
09. 12. Babyshambles (UK)