Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Lenny

Lenny

, 20:00
Forum Karlín

Adresa

Pernerova 53, Praha 8 - Karlín
pro 01
Lenny Forum Karlín
1.12.2018, 20:00
Vstupenky
1 / < >

Fenomenální zpěvačka Lenny a její zbrusu nová skladba a videoklip ENEMY vstupuje na evropský hudební trh!

Ve výpravném videoklipu ztvárnila svoji první hereckou dvojroli.

Muzikantka na podzim odehraje 4 exkluzivní české koncerty včetně pražského ve Forum Karlín.

cid:image002.jpg@01D3D8A3.722C4890

Nový počin písničkářky Lenny je konečně na světě! Výjimečná autorka představuje první ochutnávku z připravovaného druhého alba. Píseň s názvem Enemy, která má dnes premiéru i na evropském hudebním trhu, zachycuje pohled Lenny na dnešní zábavní průmysl. Skladbu doprovází zatím nejvýpravnější videoklip, který vznikal pod česko-německo-litevskou taktovkou. Zažít koncert jedinečné umělkyně budou mít posluchači již tento podzim. Lenny ohlásila sérii 4 vlastních vystoupení včetně koncertní premiéry v pražském Forum Karlín.

„Věřím, že zrovna Enemy je typ písně, za kterou si každý lehce dosadí svůj vlastní příběh. Já sama vnímám její význam jako výpověď o zbytečném soupeření v hudební branži, o egu a celkově o mém pocitu, že je zpravidla v entertainmentu větší poptávka po prototypu bezchybné hvězdy nežli autentického člověka,“ vysvětluje Lenny.

Píseň Enemy vznikla v tandemu s hudebním producentem Ondřejem Fiedlerem, který stojí za úspěšným albem Hearts včetně evropského hitu Hell.o. Zpěvačka, která v loňském roce podepsala globální smlouvu s německým Universal Music, píseň natáčela v bratislavském Pulp Studiu s pomocí mladých hudebních inženýrů z Anglie.

Filmové natáčení dosud nejvýpravnějšího videoklipu Lenny probíhalo během jarních měsíců v Praze pod vedením litevského režiséra Pavla Trebukhina a 68 pictures. Celý štáb včetně Lenny předvedl doslova heroický výkon, když během mrazivé noci, kdy teploty dosahovaly -20 stupňů, natáčel venkovní scény v pražských ulicích. Kromě klimatických podmínek se Lenny statečně popasovala i s první hereckou dvojrolí.


„Začínám si myslet, že mám štěstí na natáčení v extrémních podmínkách,“ vzpomíná s úsměvem Lenny a dodává: „Finální scény klipu byly točeny venku v největších únorových mrazech. Na druhou stranu mám šťastnou ruku na výběr týmu kolem sebe. Je to poprvé, co jsem natáčela s kombinovaným týmem: Česko x Litva x Německo a všichni byli úžasní za všech okolností.“


Spolu s novým singlem Lenny oznámila 4 samostatné české koncerty. Premiérově se představí v pražském Forum Karlín. Vstupenky jdou do prodeje právě dnes a fanoušci by s jejich koupí neměli dlouho váhat. Koncert Lenny je jedním z nejlepších, co současná česká scéna nabízí. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal zde: https://www.ticketportal.cz/Event/LENNY-137699


Lenny TOUR 2018

24. 11. 2018 Hradec Králové - Denoche

27. 11. 2018 Ostrava – Brick House

28. 11. 2018 Brno -  Sono Centrum

1. 12. 2018 Praha – Forum Karlín


Lenny – Enemy

cid:image004.png@01D3D8A3.722C4890cid:image005.png@01D3D8A3.722C4890cid:image006.png@01D3D8A3.722C4890


http://lennymusic.net/

https://www.facebook.com/lennymusicofficial/V příloze naleznete nové promo fotografie Lenny, které ztvárnila talentovaná Aneta Vrkotová. Rovněž přikládáme backstage fotografie (@Jan Pelikan) z natáčení videoklipu Enemy.

Places & Venues

Pernerova 53, Praha 8 - Karlín

CalendarMarker