Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

JAROSLAVA

Adresa

Vodičkova 36, Praha 1
Pošli dotaz o JAROSLAVA

 

„JAROSLAVA“ – fashion made by heart ...filozofií je touha tvořit o lidech a pro lidi ...

Akad. mal. Jaroslava Procházková je módní návrhářka, která prezentuje značku „Jaroslava“, jejíž hlavním potěšením je vytvářet celkový image na základě individuálních požadavků a představ každé klientky.

Specialitou je kvalitní pletená móda prezentovaná dvakrát ročně na tuzemském trhu a v zahraničí formou sezonních kolekcí, vyráběná v Čechách z italských přízí, v limitovaných sériích. Tato moda je určena ženám všech věkových kategorií, rozměrů, zájmů, či postavení ve společnosti.

Každá kolekce obsahuje mnoho jednotlivých prvků (svetry, topy, sukně, šaty, kabáty, šály), z nichž je snadné díky lehké kombinovatelnosti sestavit jednoduchý šatník vhodný jak pro denní účely, tak i pro společenské příležitosti a navíc díky snadné údržbě i pro cestování pouze s „malým zavazadlem“.

Hlavní devizou této značky je možnost skloubit pletené a šité oděvy, které Jaroslava navrhuje a šije svým klientkám přímo na míru.

Kdo má rád modely s výraznou siluetou, rafinovanou barevností v kombinaci s dokonalým zpracováním a zájem o kvalitu, výjimečnost, nadčasovost.,,, je zde vítám a s nadšením očekáván!

Web
http://www.jaroslava.cz/

Otevírací doba

Pondělí 11:00-19:00
Úterý 11:00-19:00
Středa 11:00-19:00
Čtvrtek 11:00-19:00
Pátek 11:00-19:00
Sobota 11:00-15:00
Neděle