Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

GUNS N' ROSES SPECIAL GUESTS: BIFFY CLYRO

GUNS N' ROSES SPECIAL GUESTS: BIFFY CLYRO

GUNS N' ROSES SPECIAL GUESTS: BIFFY CLYRO

SKUPINA BIFFY CLYRO SE TAKŘKA PŘESNĚ PO ROCE VRÁTÍ DO PRAHY. TENTOKRÁT ZAHRAJE JAKO HOST NA KONCERTĚ GUNS N’ ROSES NA LETIŠTI V LETŇANECH.

Biffy Clyro k nám loni přijeli krátce před vydáním alba Ellipsis. Vystoupili ve Velkém sále pražské Lucerny a bezezbytku potvrdili pověst jedné z nejlepších koncertních kapel současnosti. Jejich živá vystoupení bývají euforická, hlučná a divoká a v minulosti za ně byla skupina mnohokrát oceněna v nejrůznějších anketách. Biffy Clyro se stali nejlepší kapelou roku 2016 v cenách magazínu NME, jejich jméno se objevilo i v nominacích na letošní Brit Awards.

S albem Ellipsis se loni skotská trojice podruhé v kariéře podívala až na vrchol britského žebříčku, s deskou navíc dobyla první místo i v Německu nebo Irsku. U nás Biffy Clyro kolekci nových písní momentálně mocně propagují singlem Re-arrange. Dojemná balada, jež je velmi osobní zpovědí zpěváka Simona Neila, se dostala mezi třicítku nejhranějších písniček v tuzemských rádiích, úspěch zaznamenala i ve streamingových službách jako Spotify a YouTube.

Re-arrange na YouTube: https://youtu.be/_DTmvMsEbE4
Ellipsis na Deezer: http://bit.ly/29yC5oM
Ellipsis na Spotify: http://spoti.fi /29AmmVf
Ellipsis na Google Play: http://bit.ly/29FHQSC
Ellipsis na iTunes: http://apple.co/22tyIiM

Places & Venues

Hůlkova 1075/35, 19700, Praha-Kbely

Marker