Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

ARIA Hotel Prague

ARIA Hotel Prague

Adresa

Tržiště 368/9, Praha-Malá Strana, Praha 1
Pošli dotaz o ARIA Hotel Prague

Booking

Hotel Aria je unikátní pětihvězdičkový hotel, který se nepodobá žádnému jinému hotelu na světě. Zveme Vás k výjimečným hudebním prožitkům v nádherném místě Malé Strany.

 

Ať už přijíždíte do Prahy na svou dovolenou nebo na obchodní jednání, hotel Aria vám nabízí luxusní ubytování, příjemný servis a širokou škálu služeb. Hotel se nachází jen pár kroků od Karlova mostu a v dosahu pěší procházky od všech hlavních historických památek - Pražský hrad, královské zahrady, chrám Sv. Mikuláše či Staroměstské náměstí. Nejúchvatnější panorama města ze střešní terasy vás přesvědčí, že se nacházíte v samém srdci Prahy.

Virtuózní hotel inspirovaný hudbou


PRAHA - jedna ze světových hudebních destinací, s bohatým kulturním dědictvím, sloužila jako inspirace architektonické firmě SPATIUM, která se nejvíce proslavila spoluprací s legendou světové módy Giannim Versacem. Architekt Rocco Magnoli, společně s Lorenzem Carmellinim, byl pověřen vytvořit krásný a architektonicky nejzajímavější hotel v Praze. Magnoli propojil noty minulosti a současnosti, aby tak dotvořil tento unikátní, pětihvězdičkový hotel. Proměnili tak nenápadný komplex budov ze šedého kamene v luxusní hudební nebe.

Jedním z nejzajímavějších prvků je velkolepá italská mozaiková dlažba, připomínající starobylou hudební partituru. Mozaikové noty provázejí hosty od vchodu, přes lobby s prosklenou střechou až do zimní zahrady, kde vrcholí ve vizuální crescendo. Útulné a prostorné pokoje jsou vybaveny originálním nábytkem a dekoracemi.

Hotel ARIA vzdává hold velikánům hudebního světa od Dvořáka, Elvise či Mozarta až po Billie Holiday. Každý pokoj je vybaven originálními kresbami a výběrem knih. Pokoje jsou rovněž vybaveny počítačem s plochou obrazovkou a iPodem s hudebním výběrem. Od hudební knihovny až po Screening room - mohou hosté objevovat a užívat si hudby. Paní Dr. Ivana Stehlíková je hudební ředitelkou v hotelu ARIA a poskytuje hostům informace ohledně kulturního a hudebního programu v Praze.

Každé ze 4 pater hotelu je věnováno určitému hudebnímu žánru: jazz, opera, klasická hudba a současná hudba. Každý z 51 pokojů a apartmá je zasvěcen hudebníkovi či skladateli, který byl výjimečný ve svém žánru. Celý hotel v hudebním duchu nabízí řadu unikátních možností: hudební salonek s krbem pro relaxaci, kinosál, zimní zahradu s koncertním křídlem a hudební knihovnu se širokým výběrem DVD a CD.

Rooms & Suites


S 51 pokoji je jedinečným boutique hotelem. Hostům jsou k dispozici Deluxe pokoje, Junior Suites a Luxury Suity - s jednou či dvěma ložnicemi.

Restaurace CODA


Restaurace CODA pod vedením skvělého šéfkuchaře Davida Šaška nabízí mezinárodní kuchyni s využitím prvotřídních surovin domácí i mezinárodní produkce.
 

Vybavení

Music library
Screening room
Boardroom
Musix box
Music salon
Fitness
Vrtbovska Garden
  • Parkování
  • Restaurace
  • Domácí zvířata
  • Fitness
  • Bezbariérový přístup